• head_banner

Huawei OLT

  • Huawei GPFD Service Board is 16-port GPON OLT interface board with B+ or C+ SFP module for Huawei MA5608T MA5683T MA5680T

    Huawei GPFD Service Board ass 16-Port GPON OLT Interface Board mat B+ oder C+ SFP Modul fir Huawei MA5608T MA5683T MA5680T

    Huawei GPFD Service Board ass eng 16 Ports GPON Interface Kaart Dëse Board bitt GPON Service Zougang vun ONT déi maximal Zougang kréien 16*128 GPON Abonnenten. Den OLT Produkt ass positionéiert als en opteschen Zougangsapparat OLT, deen GPON, 10G GPON, EPON, 10G EPON, a P2P Zougangsmodi ënnerstëtzt, a bitt Servicer wéi Internetzougang, Stëmm, a Video. Als grouss, mëttel a kleng Serie vu Produkter hu verschidde Produkter insgesamt Software Plattformen a Serviceboarder.

    SmartAX MA5680T/MA5683T/MA5608T Ausstattung ass e GPON/EPON integréierten opteschen Zougangsprodukt gestart vun Huawei Technologies Co., Ltd. bis zu 44 Kanäl vun 10 GE oder 768 GE Zougang.D'Softwareversioune vun den dräi Spezifikatioune si voll kompatibel mam User Board, spueren d'Typen a Quantitéit vun Ersatzdeeler a reduzéieren Ënnerhaltskäschte.

  • 8 16 32 PON Ports OLT Mini Optical Line Terminal equipment SmartAX MA5608T

    8 16 32 PON Häfen OLT Mini Optesch Linn Terminalausrüstung SmartAX MA5608T

    De MA5608T Mini OLT ass entwéckelt fir Faser un d'Viraussetzung (FTTP) oder déiwe Faser -Deployatiounsszenarien unzegoen wou eng grouss OLT

    Chassis ass vläicht net dee beschte Passt aus verschiddene Grënn. Dem Huawei säin Mini OLT MA5608T ass entwéckelt fir de perfekte Ergänzung ze sinn

    déi aner MA5600 Serie méi grouss OLTs a bitt déiselwecht Carrier Grad Features a Performance.

     

    Dem MA5608T säi kompakten a viischten Zougangsdesign mécht et eng ideal Léisung fir Deplacementer op Plazen wéi Raumbegrenzte Hütten,

    baussent Schränke oder Gebai Kelleren. Et huet AC an DC Powering Optiounen, erweidert Temperaturbereich, a bitt eng einfach Installatioun.

     

    Entworf fir ëmmer méi grouss Bandbreedung Nofro z'ënnerstëtzen, huet MA5608T 200 Gbps Backplane. D'Kombinatioun vun der héijer Kapazitéit

    a Linninterfaces mat bescht-an-Klass Leeschtung erlaabt d'Bedreiwer eng Rei vu Servicer fir maximal Akommes op héich ze liwweren

    kompetitiv Käschtepunkten.

     

    Den MA5608T deelt déiselwecht Produktarchitektur mat de MA5600 Serie OLTs fir en nahtlosen Netzwierkwuesstum z'erméiglechen.

  • Stock Lot Original huawei ma5680t gpon olt technical specs huawei ma5680 olt

    Stock Lot Original Huawei ma5680t gpon olt technesch Spezifikatiounen huawei ma5680 olt

    D'SmartAX MA5680T Serie sinn entwéckelt op Basis vun der drëtter Generatioun vun Huawei eng vereenegt Plattform a sinn déi éischt Aggregatioun OLTs op der Welt. D'MA5680T Serie integréiert d'Aggregatiouns- a Schalterfunktiounen, bitt den High-DensityxPON, Ethernet P2P, an GE/10GE Ports, a bitt den TDM an Ethernet Privatlinn Servicer mat héijer Auerpräzisioun fir e glaten Internetzougangsservice, Videoservice, Stëmmeservice z'ënnerstëtzen , an héich Zouverlässegkeet Service Zougang. Dës Serie verbessert d'Netzverlässegkeet, reduzéiert d'Investitioun an d'Netzkonstruktioun, a reduzéiert d'O & M Käschten.

    D'MA5680T Serie enthält déi grouss Kapazitéit SmartAX MA5680T an déi mëttel Kapazitéit SmartAX MA5683T. D'Hardware an d'Software vun dësen zwee Modeller si voll kompatibel matenee fir d'Käschte vun der Virbereedung vu Wueren fir d'Netz ze reduzéieren. An dësen zwee Modeller bitt de SmartAX MA5680T 16 Serviceplazen an de SmartAX MA5683T bitt 6 Serviceplazen.

  • MA5800 Series OLT Optical Line Terminal SmartAX MA5800 MA5800-X2 from Huawei

    MA5800 Serie OLT Optesch Linn Terminal SmartAX MA5800 MA5800-X2 vun Huawei

    De MA5800, de Multi-Service Zougangsapparat, ass e 4K/8K/VR prett OLT fir d'Gigaband Ära. Et beschäftegt verdeelt Architektur an ënnerstëtzt PON/10G PON/GE/10GE an enger Plattform. D'MA5800 aggregéiert Servicer iwwer verschidde Medien iwwerdroen, bitt eng optimal 4K/8K/VR Video Erfarung, implementéiert Service-baséiert Virtualiséierung, an ënnerstëtzt glat Evolutioun op 50G PON.

    D'MA5800 Frame-geformt Serie ass an dräi Modeller verfügbar: MA5800-X17, MA5800-X7, a MA5800-X2. Si sinn uwendbar an FTTB, FTTC, FTTD, FTTH, an D-CCAP Netzwierker. Den 1 U Këschtfërmege OLT MA5801 ass uwendbar fir all-opteschen Zougangsofdeckung an nidderegen Dichtberäicher.

    De MA5800 kann Bedreiwerfuerderunge fir e Gigaband Netzwierk mat enger breeder Ofdeckung, méi séier Breetband a méi clever Konnektivitéit gerecht ginn. Fir Opérateuren kann de MA5800 superieure 4K/8K/VR Videoservicer ubidden, massiv kierperlech Verbindunge fir Smart Haiser an all optesch Campussen ënnerstëtzen, a bitt en eenheetleche Wee fir en Heem Benotzer, Enterprise Benotzer, mobilen Backhaul, an Internet of Things ze verbannen ( IoT) Servicer. Eenheetlech Servicelager kann d'Zentralbüro (CO) Ausrüstungsraim reduzéieren, d'Netzarchitektur vereinfachen, an d'O & M Käschten minimiséieren.

  • Huawei SmartAX MA5800-X7 Multi-service Access Series OLTs

    Huawei SmartAX MA5800-X7 Multi-Service Access Serie OLTs

    De MA5800, de Multi-Service Zougangsapparat, ass e 4K/8K/VR prett OLT fir d'Gigaband Ära. Et beschäftegt verdeelt Architektur an ënnerstëtzt PON/10G PON/GE/10GE an enger Plattform. D'MA5800 aggregéiert Servicer iwwer verschidde Medien iwwerdroen, bitt eng optimal 4K/8K/VR Video Erfarung, implementéiert Service-baséiert Virtualiséierung, an ënnerstëtzt glat Evolutioun op 50G PON.

    D'MA5800 Frame-geformt Serie ass an dräi Modeller verfügbar: MA5800-X17, MA5800-X7, a MA5800-X2. Si sinn uwendbar an FTTB, FTTC, FTTD, FTTH, an D-CCAP Netzwierker. Den 1 U Këschtfërmege OLT MA5801 ass uwendbar fir all-opteschen Zougangsofdeckung an nidderegen Dichtberäicher.

    De MA5800 kann Bedreiwerfuerderunge fir e Gigaband Netzwierk mat enger breeder Ofdeckung, méi séier Breetband a méi clever Konnektivitéit gerecht ginn. Fir Opérateuren kann de MA5800 superieure 4K/8K/VR Videoservicer ubidden, massiv kierperlech Verbindunge fir Smart Haiser an all optesch Campussen ënnerstëtzen, a bitt en eenheetleche Wee fir en Heem Benotzer, Enterprise Benotzer, mobilen Backhaul, an Internet of Things ze verbannen ( IoT) Servicer. Eenheetlech Servicelager kann d'Zentralbüro (CO) Ausrüstungsraim reduzéieren, d'Netzarchitektur vereinfachen, an d'O & M Käschten minimiséieren.

  • Optical Line Terminal Huawei SmartAX 5800 OLT MA5800-X15 GPON

    Optesch Linn Terminal Huawei SmartAX 5800 OLT MA5800-X15 GPON

    Ugedriwwe vum weltwäite Faser Zougang Evolutioun Trend, Huawei d'nächst Generatioun OLT Plattform gëtt an Zesummenaarbecht mat eise Clienten entwéckelt. D'MA5800 Serie vun OLT ass déi lescht an déi fortgeschratt OLT Plattform an der Industrie. Et ass entwéckelt fir de weider Wuesstum vun der Bandbreedung Nofro, Drotlinn a Wireless Access Konvergenz z'ënnerstëtzen, a Migratioun Richtung SDN.

    D'Industrie éischt 40 Gbit/s-Kapazitéit Next-Generation Optical Line Terminal (NG-OLT). Huawei's SmartAX MA5800 Multiple-Service Access Modul benotzt eng verdeelt Architektur fir Ultra-Breetband, Fixed Mobile Convergence (FMC) Servicer z'ënnerstëtzen, a Smart Fäegkeeten, sou wéi SDN-baséiert Virtualiséierung.

    Dem MA5800 programméierbaren Netzwierkprozessor (NP) Chipsatz beschleunegt d'Ausrullung vun neie Servicer, bitt dem Nofro no differenzéierten Servicer, inklusiv Partitionéierung vu Grousshandel a Retail Service Ubidder.

     

  • Huawei Factory Direct Sale Huawei GPON OLT MA5683T

    Huawei Factory Direct Sale Huawei GPON OLT MA5683T

    SmartAX MA5683T ass e Gigabit Passive Optical Network (GPON) integréierten opteschen Zougangsprodukt.

    Dës Serie weist d'Industrie déi éischt Aggregatioun Optical Line Terminal (OLT), integréiert ultra-héich Aggregatioun a Schaltfäegkeeten, ënnerstëtzt 3.2T Backplane Kapazitéit, 960G Schaltkapazitéit, 512K MAC Adressen, a maximal 44-Kanal 10 GE Zougang oder 768 GE Häfen.

    Niddereg Operatiounen an Ënnerhalt (O&M) Käschte mat Software Versioune fir all dräi Modeller déi voll kompatibel sinn mat Serviceboarder, a reduzéiert d'Quantitéit u Lager fir Ersatzdeeler.

  • Original Huawei MA5800-X17 OLT

    Original Huawei MA5800-X17 OLT

    De MA5800, de Multi-Service Zougangsapparat, ass e 4K/8K/VR prett OLT fir d'Gigaband Ära. Et beschäftegt verdeelt Architektur an ënnerstëtzt PON/10G PON/GE/10GE an enger Plattform. D'MA5800 aggregéiert Servicer iwwer verschidde Medien iwwerdroen, bitt eng optimal 4K/8K/VR Video Erfarung, implementéiert Service-baséiert Virtualiséierung, an ënnerstëtzt glat Evolutioun op 50G PON.

    D'MA5800 Frame-geformt Serie ass an dräi Modeller verfügbar: MA5800-X17, MA5800-X7, a MA5800-X2. Si sinn uwendbar an FTTB, FTTC, FTTD, FTTH, an D-CCAP Netzwierker. Den 1 U Këschtfërmege OLT MA5801 ass uwendbar fir all-opteschen Zougangsofdeckung an nidderegen Dichtberäicher.

    De MA5800 kann Bedreiwerfuerderunge fir e Gigaband Netzwierk mat enger breeder Ofdeckung, méi séier Breetband a méi clever Konnektivitéit gerecht ginn. Fir Opérateuren kann de MA5800 superieure 4K/8K/VR Videoservicer ubidden, massiv kierperlech Verbindunge fir Smart Haiser an all optesch Campussen ënnerstëtzen, a bitt en eenheetleche Wee fir en Heem Benotzer, Enterprise Benotzer, mobilen Backhaul, an Internet of Things ze verbannen ( IoT) Servicer. Eenheetlech Servicelager kann d'Zentralbüro (CO) Ausrüstungsraim reduzéieren, d'Netzarchitektur vereinfachen, an d'O & M Käschten minimiséieren.

  • Huawei GPSF Service Board with B+ C+ C++ SFP

    Huawei GPSF Service Board mat B+ C+ C ++ SFP

    Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16-Port GPON OLT Interface Board

    GPSF ass dee beschte verkaaften GPON Service Board vun der Huawei MA5800 Serie OLT

    Huawei 16-GPON Port Interface Kaart mat B+/C+/C ++ SFP Modul

    Ënnerstëtzt Split Ratioun 1: 128

    Iwwerdroungsgeschwindegkeet: 2.488Gbit/s, Empfangsgeschwindegkeet: 1.244Gbit/s

    Interface Typ: SC/PC

  • Huawei GPON OLT GPUF C++ service board

    Huawei GPON OLT GPUF C ++ Servicebord

    Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16-Port GPON OLT Interface Board

    GPUF ass dee beschte verkaaften GPON Service Board vun der Huawei MA5800 Serie OLT

    Huawei 16-GPON Port Interface Kaart mat B+/C+/C ++ SFP Modul

    Ënnerstëtzt Split Ratioun 1: 128

    Iwwerdroungsgeschwindegkeet: 2.488Gbit/s, Empfangsgeschwindegkeet: 1.244Gbit/s

    Interface Typ: SC/PC

    Max Iwwerdroungsdistanz: 20KM

  • Original Huawei 50A 100A Rectifier ETP48100-B1 220V-48V OLT Communication Power Converter Power Supply

    Original Huawei 50A 100A Rectifier ETP48100-B1 220V-48V OLT Kommunikatioun Power Converter Energieversuergung

    ETP48100-B1 OLT Energieversuergung

    ETP48100-B1-50A ass en Trägerklass AC op DC Stroumkonverter, konvertéiert 220V/110V AC Muecht op -48V DC Muecht, MAX Ausgang 50A. ETP48100-B1-50A hunn 4 Ausgänge, all MAX Ausgang 25A; Wann mat zwee R4850G2 nogefrot gëtt, kann den Total Output 100A sinn.

    Dëse PSU gëtt mat engem PSU R4850G2 Rectifier Modul geliwwert deen e 53.5V / 50A Output, e PMU 11A Iwwerwaachungsmodul an e gratis Slot fir en anere Modul z'installéieren a Kraaft bis 100A.

  • Huawei MA5800T GPHF C+ C++ 16 port GPON Service Board Card

    Huawei MA5800T GPHF C+ C ++ 16 Hafen GPON Service Board Card

    Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16-Port GPON OLT Interface Board

    GPHF ass dee beschte verkaaften GPON Service Board vun der Huawei MA5800 Serie OLT

    Huawei 16-GPON Port Interface Kaart mat B+/C+/C ++ SFP Modul

    Ënnerstëtzt Split Ratioun 1: 128

    Iwwerdroungsgeschwindegkeet: 2.488Gbit/s, Empfangsgeschwindegkeet: 1.244Gbit/s

    Interface Typ: SC/PC

12 Nächst> >> Säit 1/2