• head_banner

Huawei GPON Modul

  • Huawei GPON OLT C++ optical transceiver on GPON board GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    Huawei GPON OLT C ++ opteschen Transceiver op GPON Board GPBD GPFD GPHF GPSF GPLF

    Beschreiwung Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16-Port GPON OLT Interface Board GPLF ass dee beschte verkaaften GPON Service Board vun der Huawei MA5800 Serie OLT Huawei 16-GPON Port Interface Kaart mat B+/C+/C ++ SFP Modul Support Split Ratioun 1: 128 Iwwerdroungsgeschwindegkeet: 2.488Gbit/s, Empfangsgeschwindegkeet: 1.244Gbit/s Interfacetyp: SC/PC Max Iwwerdroungsdistanz: 20KM Iwwerdroungswellenlängt: 1490nm, Empfänke Wellelängt: 1310nm Normen Konformitéit: ITU-T G .984.1, ITU-T G.984.2, ITU-T G.984.3, ITU-T G.984 ...