1GE xPON ONT ONU mam Router/Bridage mat Anatel Zertifizéierung

 Anatel Nummer: 04266-19-12230

HZW-HG911 (HGU) ass e Mini xPON ONT Terminal Apparat, dat fir pure Breetbandzougank gëlt. Et adoptéiert Mini-Typ kompakt Strukturdesign mat héijer Integratioun a kann 1 GE (RJ45) Interfaces ubidden. Ënnerstëtzt d'Technologie vum Layer 2 Ethernet Schalter an et ass einfach ze pflegen an ze managen. Et kann op FTTH/FTTP Zougang Uwendung fir Awunner a Geschäftsbenotzer applizéiert ginn. An et ass voll konform mat technesche Reglementer wéi ITU-T G.984.x an technesch Ufuerderunge vun xPON
Ausrüstung.

Interface Parameteren

 

Klass B+
Empfänger Empfindlechkeet: -28dBm
Wellelängten: Tx 1310 nm, Rx 1490 nm
Downstream Datarate: 2.488Gbps
Upstream Datarate: 1.244GpbsT
GPON: FSAN G.984.2 Standard SC/PC eenzege Modusfaser
28dB Linkverloscht an 20KM Distanz mat 1: 128

1*10/100/1000M Auto-Verhandlunge
Voll Duplex/Hallef Duplex
RJ45 Connect
Auto MDI/MDI-X
Transmissioun Distanz 100 Meter

Apparat Parameteren

 

Dimensiounen (L x B x H) 120 mm x 100 mm x 30 mm System Energieversuergung 12 V DC, 0,5 A
Gewiicht Ongeféier 240 g Statesche Stroumverbrauch 2,5 Watt
Betribstemperatur 0 ° C bis +50 ° C Maximum Muecht Konsum 3 W an
Betribssystemer Fiichtegkeet 10% RH bis 90% RH (net kondenséierend) Häfen 1 GE
Stroumadapter Input 100–240 V AC, 50/60 Hz Indikatoren POWER/PON/LOS/LAN

Produit Funktioun

 

Am Aklang mat ITU - T G.984Standard, GPON upstream upassen
Ënnerstëtzt ONU Auto-Entdeckung/Link Detektioun/Remote Upgrade vu Software
Ënnerstëtzt SNand LOID+Passwuert multiple Umeldungsmethoden
Support Hafen VLAN Konfiguratioun
Ënnerstëtzt Mac-Adress Léieren
Ënnerstëtzt portbaséiert Tauxbegrenzung a Bandbreedungskontroll

Ënnerstëtzt Sendung Stuermresistenz Funktioun
Ënnerstëtzt igmp transparent/snooping/Proxy Modus
Ënnerstëtzt Fernmanagement Konfiguratioun
Ënnerstëtzung Dynamic Bandwidth Allocation (DBA)
Ënnerstëtzt Dräi Layer Routing Funktioun
EMS Netzverwaltung baséiert op SNMP, praktesch fir Ënnerhalt
Ënnerstëtzt Power-Off Alarm Funktioun, einfach fir Linkprobleemerkennung
Ënnerstëtzt Port Flow-Kontroll