• head_banner

10KM 100G CFP2-LR

  • 10KM 100G CFP2

    10KM 100G CFP2

    Den CFP2 LR4 opteschen Sender / Empfänger integréiert de Sende- a Empfangswee op ee Modul. Op der Iwwerdroungssäit gi véier Bunnen vu seriellen Datestreamen erholl, nei geplangt a weidergeleet op véier Laser Chauffeuren, déi véier elektresch Absorptiounsmoduléiert Laser (EMLs) mat 1296, 1300, 1305, an 1309 nm Zentrumwellenlängte kontrolléieren. Déi optesch Signaler ginn dann an eng Single-Modus Faser duerch en Industriestandard LC Connector multiplexéiert. All Datendamp gëtt vun engem PIN Fotodetektor an Transimpedanzverstärker erholl, nei geplangt, an un en Output Chauffer weidergeleet. Dëse Modul weist eng waarm pluggable elektresch Interface, nidderegen Energieverbrauch, an MDIO Management Interface.