• head_banner

10G SFP+

  • 10G SFP+ BIDI

    10G SFP+ BIDI

    HUA-NET SFP+ZR Transceiver ass fir 8.5G/10G Fiber-Channel an 10GBE Uwendungen entwéckelt.

    Den Sender / Empfänger besteet aus zwee Sektiounen: D'Sender Sektioun integréiert e kale EML Laser. An den Empfänger Sektioun besteet aus enger APD Fotodiode integréiert mat enger TIA. All Moduler zefridden d'Klass I Laser Sécherheetsfuerderungen. HUA-NET SFP+ZR Digital Diagnostikfunktiounen si verfügbar iwwer eng 2-Drot Serial Interface, sou wéi am SFF-8472 spezifizéiert, deen Echtzäit Zougang zu Apparatbetribsparameter erlaabt wéi Senderempfänger Temperatur, Laser Biasstroum, iwwerdroen optesch Kraaft, kritt optesch Kraaft an Transceiver Versuergungsspannung.

     

     

     

     

  • 10G SFP+ CWDM Optical Module

    10G SFP+ CWDM Optescht Modul


    HUANETs HUACxx1XL-CDH1 CWDM 10Gbps SFP+ Sender / Empfänger ass entwéckelt fir optesch Daten iwwer eenzege Modus optesch Faser fir Linklängt 100km ze iwwerdroen an ze kréien. Dëse Sender / Empfänger besteet aus zwou Sektiounen: D'Sender Sektioun integréiert e CWDM EML Laser. An den Empfänger Sektioun besteet aus enger APD Fotodiode integréiert mat enger TIA. All Moduler zefridden d'Klass I Laser Sécherheetsfuerderungen. Digital Diagnostikfunktiounen si verfügbar iwwer eng 2-Drot Serial Interface, sou wéi am SFF-8472 spezifizéiert, deen Echtzäit Zougang zu Gerätbetribsparameter erlaabt wéi Transceiver Temperatur, Laser Bias Stroum, iwwerdroen optesch Kraaft, empfaang optesch Kraaft an Transceiver Versuergungsspannung .

     

     

     

     

  • 10G SFP+ Dual Fiber Optical Module

    10G SFP+ Dual Fiber Optical Modul

     

    HUA-NET SFP+ZR Transceiver ass fir 8.5G/10G Fiber-Channel an 10GBE Uwendungen entwéckelt.

    Den Sender / Empfänger besteet aus zwee Sektiounen: D'Sender Sektioun integréiert e kale EML Laser. An den Empfänger Sektioun besteet aus enger APD Fotodiode integréiert mat enger TIA. All Moduler zefridden d'Klass I Laser Sécherheetsfuerderungen. HUA-NET SFP+ZR Digital Diagnostikfunktiounen si verfügbar iwwer eng 2-Drot Serial Interface, sou wéi am SFF-8472 spezifizéiert, deen Echtzäit Zougang zu Apparatbetribsparameter erlaabt wéi Senderempfänger Temperatur, Laser Biasstroum, iwwerdroen optesch Kraaft, kritt optesch Kraaft an Transceiver Versuergungsspannung.

     

     

  • 10G SFP+ DWDM

    10G SFP+ DWDM

    HUASDxx1XL-C (I) D40 Enhanced Small Form Factor Pluggable SFP+ Transceiver sinn entwéckelt fir ze benotzen an 10-Gigabit Ethernet Linken bis zu 40km iwwer SingleMode Faser. Si si konform mat SFF- 8431, SFF-8432 an ITU-T G.698.1. D'Transceiver Designs sinn optimiséiert fir héich Performance a kosteneffektiv fir Clienten déi bescht Léisunge fir Telekommunikatioun ze liwweren.

    Dëse Sender / Empfänger besteet aus zwee Sektiounen: D'Sender Sektioun integréiert e gekillte EML Laser. An den Empfänger Sektioun besteet aus enger PIN Fotodiode integréiert mat enger TIA. All Moduler zefridden d'Klass I Laser Sécherheetsfuerderungen. Digital Diagnostikfunktiounen si verfügbar iwwer eng 2-Drot Serial Interface, sou wéi am SFF-8472 spezifizéiert, deen Echtzäit Zougang zu Gerätbetribsparameter erlaabt wéi Transceiver Temperatur, Laser Bias Stroum, iwwerdroen optesch Kraaft, empfaang optesch Kraaft an Transceiver Versuergungsspannung .