• head_banner

100M 40G QSFP+

  • 100M 40G QSFP+ Optical Module

    100M 40G QSFP+ Optescht Modul

    Den QSFP+ Transceiver Moduler si konzipéiert fir ze benotzen an 40 Gigabit pro Sekonn Linken iwwer Multimode Faser. Si sinn konform mam QSFP+ MSA an IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4.Den opteschen Sender Deel vum Sender / Empfänger integréiert eng 4-Kanal VCSEL (Vertikal Kavitéit Uewerfläch Emitter Laser) Array, e 4-Kanal Input Puffer a Laser Driver, Kontroll a Viraussiicht blockéieren. Den opteschen Empfänger Deel vum Sender / Empfänger integréiert e 4-Kanal PIN Fotodiode-Array, e 4-Kanal TIA Array, e 4 Kanal Output Puffer, Kontrollblocken.