100m 100G CFP2

CFP2-100GBASE-SR10 Modul ënnerstëtzt eng Linklängt vun 100m op Standard Multi-Modusfaser (MMF, G.652). 100 Gigabit Ethernet Signal gëtt iwwer véier Wellelängte gedroen. Multiplexéieren an Demultiplexéiere vun de véier Wellelängte gi bannent dem Apparat geréiert.

Produit Features

 

• Ënnerstëtzt 103.1Gb/s bis 112Gb/s Bitrate

• MPO 24 Behälter opteschen Interface

• CPPI elektresch Interface

• Onkillt 10x10Gb/s 850nm Sender

• 10 parallel elektresch Serial Interface

• Uwendbar fir 100m mat OM3 MMF an 150m mat OM4 MMF

• Niddereg Energieverbrauch <4W

• Digital Diagnostic Monitor Interfacel

• MDIO Kommunikatiounsinterface

• Kompatibel mat 100GBASE-SR10

• Betribssystemer Fall Temperatur:

Kommerziell: 0 bis 70 ° C

Uwendungen

 

• 100GBASE-SR10 Ethernet

• 10 × 11.2Gb/s Multimode OTN

• 10x 10GE-SRLite Ethernet