• head_banner

100G QSFP28

  • 10KM 100G QSFP28

    10KM 100G QSFP28

     

    HUA-QS1H-3110D ass e parallel 100Gb/s Quad Small Form-Factor Pluggable (QSFP28) optesche Modul. Et bitt erhéicht Hafendicht a Gesamtsystemkäschte spueren. De QSFP28 Voll-Duplex opteschen Modul bitt 4 onofhängege Sende- a Empfangskanäl, jiddferee fäeg fir 25Gb/s Operatioun fir eng aggregéiert Datahastighet vun 100Gb/s op 10km Eenzelmodusfaser.

  • 2KM 100G QSFP28

    2KM 100G QSFP28

    HUA-QS1H-3102D ass e parallele 100Gb/s Quad Small Form-Factor Pluggable (QSFP28) optesche Modul. Et bitt erhéicht Hafendicht a Gesamtsystemkäschte spueren. De QSFP28 Voll-Duplex opteschen Modul bitt 4 onofhängege Sende- a Empfangskanäl, jiddferee fäeg fir 25Gb/s Operatioun fir eng aggregéiert Datahastighet vun 100Gb/s op 2km Eenmodusfaser.

    En optesche Glasfaserkabel mat engem LC/UPC Duplex Connector kann an de QSFP28 Modulbehälter ugeschloss ginn. Déi richteg Ausriichtung ass gesuergt duerch d'Guidestifter am Container. De Kabel kann normalerweis net gedréit ginn fir de richtege Kanal bis Kanal Ausrichtung. Elektresch Verbindung gëtt erreecht duerch e MSA-konforme 38-Pin Rand Typ Connector.

    D'Produkt ass mat Formfaktor, optescher/elektrescher Verbindung an digitaler Diagnosinterface entworf geméiss dem QSFP28 Multi-Source Agreement (MSA). Et gouf entwéckelt fir déi härtsten externen Bedéngungskonditiounen z'erreechen abegraff Temperatur, Fiichtegkeet an EMI Amëschung. De Modul kann iwwer den I2C Zwee-Drot Serial Interface geréiert ginn.

  • 40KM 100G QSFP28

    40KM 100G QSFP28

    HUA-QS1H3140D QSFP28 Transceiver Modul ass fir 100 Gigabit Ethernet Linken iwwer 40Km Single Modus Faser entworf. Digital Diagnostikfunktiounen si verfügbar iwwer eng I2C Interface, sou wéi uginn vum QSFP+ MSA. A konform mat 100G 4WDM-40 MSA.

  • 80KM 100G QSFP28

    80KM 100G QSFP28

    HUAQ100Z ass fir 80km optesch Kommunikatiouns Uwendungen entworf. Dëse Modul enthält 4-Spur opteschen Sender, 4-Spuer opteschen Empfänger a Modulverwaltungsblock mat 2 Drot Serial Interface. Déi optesch Signaler si multiplexéiert op eng Single-Mode Faser duerch en Industriestandard LC Connector. E Blockdiagram gëtt a Figur 1 gewisen.